Snyks repræsentantskab

  • 4elements ved Jesper Egelund
  • Alpha ved Peter Navarro-Alonso
  • Alteration ved Jørgen Teller
  • Ars Nova Copenhagen ved Thomas Kiørbye
  • Art on Stage ved Christina Dahl
  • Athelas Sinfonietta Copenhagen ved Jesper Lützhøft
  • AUT ved Maria Meyer
  • Autograf ved Jens Voigt-Lund
  • AvArt ved Hasse Poulsen
  • BodaBoda Duo ved Jakob Thorkild Overgaard
  • Borderline Ensemble ved Ketil Duckert
  • Carion ved Niels Anders Vedsten Larsen
  • Click Festival Helsingør ved Mikael Fock og Georg Rasmussen
  • Contemporánea ved Ejnar Kanding
  • Copenhagen Art Ensemble ved Ture Larsen
  • Copenhagen Opera Festival ved Bettina Schimmel
  • Copenhagen Saxophone Quartet ved Maret Petersen
  • Corona Guitar Kvartet ved Volkmar Zimmermann
  • Dacapo-Edition S ved Henrik Rørdam
  • Danmarks Radio ved Bent Grønholdt
  • Dansk Kapelmesterforening ved Jesper Grove Jørgensen
  • Dansk Komponistforening ved Erik Bach
  • Dansk Korforbund ved Henriette Elimar
  • Dansk Live ved Ida Bjørn Jensen
  • Dansk Musikbiblioteksforening ved Mette Fersum
  • Dansk Musikerforbund ved Anders Laursen
  • Dansk Musikpædagogisk Forening (DMpF) ved Ole Helby
  • Dansk Saxofonkvartet ved Per Egholm
  • Danske Rør ved Anders Havshøj og Per Egholm
  • Danske Studerendes Fællesråd ved Toke Dahler
  • De Konservatoriestuderendes Landsråd
  • Define Festival Sønderborg ved Karen Andersen
  • Den Frie Udstillingsbygning ved Kirse Junge-Stevnsborg
  • Den Fynske Opera ved Thomas Storm
  • Den Jyske Opera ved Anne Visby Larsen
  • Denmark’s Intuitive Music Conference ved Carl Bergstrøm-Nielsen
  • Det Jyske Musikkonservatorium ved Claus Olesen
  • Det Kgl. Danske Musikkonservatorium ved Bertel Krarup
  • DIEM ved Wayne Siegel
  • DJBFA (Komponister og sangskrivere) ved Tjill Dreyer
  • Duo Takemitsu ved Anders Borbye
  • Dygong ved Christian Winther Christensen
  • Ear Unit ved Carsten Bo Eriksen og Ejnar Kanding
  • Ensemble Clash ved Andreas Bennetzen
  • Ensemble MidtVest ved Oliver Quast
  • Ensemble Nordlys ved Christine Pryn
  • Esbjerg Ensemble ved Katrine Ganer Skaug
  • Fatamorgana ved Hélène Navasse
  • Figura Ensemble ved Jesper Egelund
  • Foreningen Danske Orkesterdirigenter ved Steen Finsen
  • Gruppen for Intuitiv Musik ved Carl Bergstrøm-Nielsen
  • Gymnasieskolernes Musiklærerforening ved Søren Hein Christiansen
  • Harpcore ved Sofie Guillois Larsen
  • Harp ’n Sax ved Per Egholm
  • Havamal ved Hélène Navasse
  • ILK Music ved Lotte Anker og Torben Snekkestad
  • Intuitive Records ved Carl Bergstrøm-Nielsen
  • KLANG - Copenhagen Avantgarde Music Festival ved Christian Winther Christensen og Regin Petersen
  • Klangrum Møen ved Thomas Bagge
  • KlettWood ved Anna Klett
  • KNTN ved Sune TB Nielsen
  • Komvest - Vesterbro Komponistforening ved Timothy Baxter
  • Koncertforeningen Hovedstolen ved Christian Møller Blæhr og Troels Mads
  • KoncertKirken ved Björn Ross
  • Kontur ved Jakob Goetz
  • Kroger Kvartetten ved Maj Kullberg
  • Kvinder i Musik ved Eva Maria Jensen
  • Københavns Musikteater ved Allan Klie
  • Landsdelorkesterforeningen ved Asbjørn Keiding og Finn Schumacher
  • LeLe ved Linda Edsjö
  • Literaturhaus ved Paul Opstrup
  • LMS ved Ebbe Høyrup
  • Lydenskab ved Sofia Olsson
  • Magasinet Klassisk ved Per Rask Madsen
  • Messerkvartetten ved Andrea Rebekka Alsted
  • mooseMATRIX ved Anna Klett
  • Museet for samtidskunst ved Birgitte Kirkhoff Eriksen
  • Musica Ficta ved Bo Holten
  • Musikforlæggerne ved Trine Boje Mortensen
  • Netværk for Ny Musik i Musikundervisningen ved Holger Steinrud
  • New Jungle Orchestra ved Irene Becker
  • Njord Biennale ved Jane Schwarz
  • NUT ved Malene Bichel og Ivan Olsen
  • Ny Musik i Birkerød ved Arne Egelund og Jack Otto Kristensen
  • Ny Musik i Frederikshavn ved Niels Christian Rasmussen
  • Ny Musik i Suså ved Anne Kristine Smith
  • Open Days Festival Ålborg ved Niels Chr. Rasmussen
  • PACE Percussion Trio ved Mathias Friis-Hansen
  • Rump Recordings ved Jens Berents Christiansen
  • Rumraket ved Rasmus Stolberg
  • Rytmisk Musikkonservatorium ved Henrik Sveidahl
  • Sax’n Drums ved Per Egholm
  • SCENATET ved Anna Berit Asp Christensen
  • Score Vagn E. Olsson
  • Seismograf ved Jens Voigt-Lund og Sanne Krogh Groth
  • Seminariernes Musiklærerforening ved Signe Adrian
  • Sirena ved Karina Agerbo
  • Skræp ved Niels Winther
  • Solistforeningen af 1921 ved Toke Lund Christiansen
  • SomeWhere ved Stenka Hellfach
  • SONIC COLLEGE ved Jakob Weigand Goetz
  • SPOR Festival ved Anna Berit Asp Christensen og Anne Marqvardsen
  • Statler & Waldorf ved Lars Pellarin og Stefan Mylleager
  • Storstøms Kammerensemble ved Claus Due
  • Syddansk Musikkonservatorium & Skuespillerskole (SMKS) ved Claus Skjold Larsen
  • Theatre of Voices ved Else Torp
  • ToneArt ved Hugh Steinmetz
  • Undergrunden ved Niels Pihl
  • Ung Nordisk Musik ved Lauge Dideriksen
  • Wärmekvartetten ved Marie Wärme
  • ZOOM ved Stefan Baur
  • Århus Sinfonietta ved Allan Gravgaard Madsen